- XYZprinting

Цена
€33 44 / 65 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Консуматив за 3D принтер - PLA Filament
Диаметър: 1.75 mm
цвят: Sky blue
Температура на отпечатване: 190 - 215 градуса целзий
за DaVinci Super и da Vinci Jr Pro x+
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Консуматив за 3D принтер - PLA Filament
Диаметър: 1.75 mm
цвят: Sky blue
Температура на отпечатване: 190 - 215 градуса целзий
за DaVinci Super и da Vinci Jr Pro x+
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Влакно |
| Тип продукт | Влакно |
| Употреба | Дом / офис |
| Употреба | Дом / офис |
| Предназначен за | 3D Принтер |
| Цвят | Син |
| Предназначен за | 3D Принтер |
| Цвят | Син |
| Диаметър | 1.75 мм |
| Диаметър | 1.75 мм |
| Макс. температура | 215 C |
| Съвместимо влакно | PLA |
| Съвместимо влакно | PLA |
| Макс. температура | 215 C |
| Съвместимост: | Da Vinci Super |
| Съвместимост: | Da Vinci Jr Pro x+ |
| Съвместимост: | Da Vinci Super |
| Съвместимост: | Da Vinci Jr Pro x+ |
| Тегло | 0.60кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Син |
| Обем (ml) | 600 |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Тип мастило |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.60кг |
Консуматив за 3D принтер XYZ printing RFPLCXEU0SK, PLA, 1.75 mm, 600 gr, Sky blue
Оживете вашите 3D разпечатки с консуматив XYZprinting RFPLCXEU0SK PLA в наситен небесносин цвят. Този висококачествен материал е проектиран за лесен и безмирисен печат с минимално изкривяване, подходящ както за начинаещи, така и за опитни потребители.
Ключови Предимства
- Екологичен материал — PLA е биоразградима пластмаса от възобновяеми източници, безопасна за употреба на закрито.
- Постоянен диаметър — Нишка 1.75 mm с точни допуски осигурява гладко подаване и надеждно екструдиране.
- Наситен небесносин цвят — Придава ярък и атрактивен завършек на прототипи, модели и декоративни предмети.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | PLA |
| Диаметър | 1.75 mm |
| Нетно тегло | 600 g |
| Цвят | Sky Blue (небесносин) |
| Съвместимост | XYZprinting da Vinci серия |
Какво има в кутията
- 1 x макара с PLA нишка XYZprinting (600 g)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




